Hakkımızda

GÜNEY BÜRO MOBİLYA DEKORASYON SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 

 

Güney Mobilya, 2009 yılından itibaren en yüksek kaliteyle ve en düşük maliyetle size özel kişisel tasarımlar, web tabanlı uygulamalar, masaüstü programlar ve mobil tabanlı uygulamalar sunan bir teknoloji firmasıdır.

Güney Mobilya, kendi tasarladığı özel projelerinin yanı sıra, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda her sektöre uygun ve ekonomik portal, e-ticaret, butik, şirket, kişisel, forum ve blog web sitelerinin yanı sıra iOS, Android ve Windows Mobile tabanlı mobil uygulamalar da tasarlamaktadır.

2009 yılında 2 kişilik kadrosuyla faaliyetine başlayan Güney Mobilya, bugün itibari ile 16 kişilik uzman kadrosu ile çalışmalarını sürdürmektedir. Şirketin merkezi, satış, pazarlama, destek ve tasarım birimleri İstanbul Üsküdar ilçesindedir. Güney Mobilya, hizmetlerini özel bir veri merkezinde (datacenter) barınan 7 gelişmiş sunucudan oluşan donanım parkuru üzerinde sağlamaktadır. Güney Mobilya sunucuları, 3 katmanlı güvenlik sistemi ile korunmakta olup, tüm veritabanı ve uygulamalar 3 katmanlı yedekleme sistemleri ile güvence altına alınmıştır.

E-ticaret sektörünün paydaşları ile güçlü işbirlikleri olan Güney Mobilya´nın çeşitli bankaların kurumsal müşterilerine yönelik kampanyaları, lojistik sektörünün lider şirketleri ile stratejik işbirliği ve sektörel tedarikçiler ile işbirlikleri bulunmaktadır.

www.ofismobilyasi.com.tr e-ticaret paketi sanal mağaza hizmetini diğer alternatiflerinden ayıran en önemli iki özelliği; tüm paketlerin yüzde yüz seo uyumlu olması ve yalnızca ilk defa paket kiralanırken ücret ödenmesidir.